TOIMUNUST

* 6.-10. augustini 2017.a. toimus meie koolis klaverikursus. Loe lähemalt siit.

* Meie Kool sai 2016/17 õ.a. märkimisväärset materiaalset abi muusikainstrumentide ostmiseks kahelt fondilt:
projekti „Igal lapsel oma pill“ toel osteti digiklaver, mandoliin ja 2 viiulit
projekti „Varaait“ toel osteti 2 torupilli, mandoliin, 2 karmoškat ja  bass ukulele.

Projektide teostumisel osutasid  koolile materiaalset abi ka kooli omanik  Haapsalu Linnavalitsus ja Lääne-Nigula vallavalitsus.

Täname kõiki nimetatud asutusi abi eest pillipargi uuendamisel.

*14.novembril osalesid meie õpilased looduseteemalisel klaveripäeval Kärdla R.Tobiase nim.Muusikakoolis.
img_1926 img_1934

*26.oktoobril toimus kooli saalis klaverisaate ja improvisatsiooni alane koolitus.  Koolitajaks Indrek Oselein Pärnu Muusikakoolist. dsc_0368

* Noorte keelpillimängijate XXII suvekursus toimus Vormsil.

* 6.aprillil toimus klaveriõpilaste regionaalne konkurss Keila Muusikakoolis, millel 3.klassi õpilane Ilja Romanov õp.Bogdana Smagoli klassist saavutas III koha.

Romanov

* 2.aprillil toimus Rae Huvikoolis Loode-Eesti regionaalne puupuhkpillide konkurss.
Piia Tomingas (flööt) saavutas IV vanuserühmas II koha.
Piia Tomingas

* 30.märtsil olid meie õpilased ja õpetajad kutsutud külla Klassikaraadiosse.
Saadet saab kuulata siit

20160330_155804

* Üleriigilisel akordionistide konkursil võitis noorimas vanuseklassis meie kooli I klassi õpilane Martin Märdimäe. Loe artiklit: Märdimäe võitis konkursil
Märdimäe

* Meie kool avaldab südamest tänu kõikidele annetajatele, kes toetasid uue akordioni ostmist! Kokku laekus Eesti Muusikakoolide Liidu “Igal lapsel oma pill” arvele 1032.53 eurot.
Suur tänu teile ja paljudele anonüümseks jäänud annetajatele: Andres Ammas,Anne Meyer,Marja-Liisa Puolakka Kirta,Eero Toukonen,Elvi Puda,Ene Merendi,Liina Põld,Rain Kumm,Kaja Orul,Ülle Karro,Thea Koplik,Gülnar Murumägi ja Anti Nöör.

*C.Kreegi nim. Haapsalu Muusikakoolis on avatud lauluklass.
Õpetajaks Ludmilla Dombrovskaja.
Kui soovid õppida laulu, võta kooliga ühendust.

*11. mail 2015. aastal toimus direktori pidulik vastuvõtt õpilastele, kes esinesid 2014/2015. õppeaastal edukalt konkurssidel ja festivalidel.

dir vv 11.05.15 (1)

Vastuvõtul osalenud õpilased, nende õpetajad ja kontsertmeistrid.

* Irise silmad säravad – lugu Iris Kändlast ja teistest Muusikakooli lõpetajatest.

Iris koos oma ema ja õpetajaga

Iris koos oma ema ja õpetaja Taimi Kopliga

* Haapsalu Muusikakool kutsub üles kooli endisi õpetajaid ja õpilasi, samuti meie häid sõpru ja seniseid toetajaid aitama kaasa Haapsalu Muusikakooli ja Haapsalu Kontserdiühingu koostööprojekti teostumisele muusikakoolile uute pillide ostmiseks.

Annetusi saab jätkuvalt teha Haapsalu Kontserdiühingu arveldusarvele EE141010220046274013 SEB; makse selgitus “Haapsalu muusikakooli pillifond”

Täname kõiki seniseid annetajaid, kes on toetanud kooli vanade klaverite renoveerimist: Maret Sukles,Valentina Ilumäe,Marget Vatku,Svetlana Siltšenko,Silja Vahuri,Maimu Hint,Urmas Sukles,Riina Lõhmus,Tõnis Peikel,Gennadi Vihman,Maia Tohver,Kersti Laur,Haapsalu Kuurort AS,Haapsalu Põhikool,Haapsalu Täiskasvanute Gümnaasium,Haapsalu Nikolai Kool,LC Tallinn Eesti I, Anu Streng, Kristjan Vilosius ja Mati Laimets.

* Puhkpilliõpilaste regionaalsel konkursil Kiilis saavutas Piia Tomingas III vanuseastmes II koha. Emma Kathrina Hein ja Anni Hipp Visla said  tänukirja.
Õpetajad Priidik Soon ja Helen Saar. Klaveril saatis Kadri Kelner.

Konkurss Kiilis 21.02.15 (1)

* Meie õpetajate maakondlikud tunnustused

Kõrgeima tunnustuse Lääne maakonnas– maakonna kultuuripärli tiitli sai Ingrid Arro (Haapsalu Muusikakooli viiuliõpetaja), kes on 30 aastat Haapsalu muusikakoolis lastele muusikat ja muusikaarmastust õpetanud. 10 aastat on Ingrid Arro vedanud Haapsalu kontserdiühingut, mille üks suuremaid ettevõtmisi on keelpillifestivali korraldamine.

Ingrid Arro ja Kadri Kelner

Kultuurkapitali Läänemaa ekspertgrupp andis välja ka 15 Läänemaa kultuuritegija tiitlit. Sealhulgas: Kadri Kelner, muusikaelu edendamise eest (Haapsalu Muusikakooli solfedžo õpetaja) ja Henri Zibo eduka esinemise eest „Klassikatähtede” saates (Haapsalu Muusikakooli 54. lennu vilistlane).

Henri Zibo

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.