VASTUVÕTT

Vastuvõtukatsed toimuvad kevadel, õppeaasta lõpus.

Lugeda C.Kreegi nim Haapsalu Muusikakooli õpilasteks seisuga 01.09.2018 alljärgnevad õpilaskandidaadid, kes on sooritanud vastuvõtukatsed:

1.Bergmann, Brete-Liis                  pärim./pf                    E         K.Visla
2.Luidalepp, Kertu                          pärim./fl                     E         K.Visla
3.Rehkalt, Miina                              pärim./pf                    E         K.Visla
4.Mintel, Kertu                                 pärim./torupill           t/õ        V.Marleen
5.Kuldmeri, Daniel                          kitarr                           s/õ       I.Malmet
6.Pahk, Meliise                               kitarr                           E         I.Malmet
7.Lopes Marques, Agnes              kitarr                           E         A.Kõrgesaar
8.Eichenbaum, Erika                     tšello                          E         I.Arro
9.Bratuhhina, Maria                      tšello                          s/õ       I.Arro
10.Nellis, Kaur                                tšello                          s/õ       I.Arro
11.Paalvelt, Randar                        viiul                            E         I.Arro
12.Lekarkin, Sofie                          viiul                            E         I.Arro
13.Loznitsa, Laura                          viiul                            E         T.Kopli
14.Figol, Gerti                                  viiul                            E         T.Kopli
15.Mark, Olivia                                viiul                            E         T.Kopli
16.Aslanyan, Isabella-Mari           saksofon                   E         A.Õunapuu
17.Vallik, Hendrik                           trompet                      s/õ       A.Õunapuu
18.Otsus, Annika                            trompet                      s/õ       A.Õunapuu
19.Karm, Karl-Gustav                     trompet                      s/õ       A.Õunapuu
20.Tokko, Lotte-Liis                        trompet                      s/õ       A.Õunapuu
21.Riibak, Jane-Anett                    trompet                      s/õ       J.Vasar
22.Lillepuu, Arabella                      flööt                            s/õ       H.Saar
23.Kelly, Mia Elizabeth                  flööt                            s/õ       H.Saar
24.Veltman, Sanna                        flööt                            s/õ       H.Saar
25.Meister, Maria                            flööt                            s/õ       H.Saar
26.Reimer, Robin                           akordion                    s/õ       S.Roogla
27.Varbola, Kauri                            akordion                    s/õ       S.Roogla
28.Klooster, Martina                       klaver                         s/õ       B.Smagol
29.Šamonin, Aleria                        klaver                         s/õ       B.Smagol
30.Mägi, Keit-Crystal                      klaver                         s/õ       B.Smagol
31.Hannus, Liilo                             klaver                         s/õ       M.Kuus
32.Varbola, Merit Karolin               klaver                         s/õ       L.Semerik
33.Maide, Liisa                                klaver                         E         L.Semerik
34.Maide, Lisandra                         klaver                         s/õ       L.Semerik
35.Uibopuu, Katriin                       klaver                         E         K.Kelner
36.Tomson, Angelina                    klaver                         E         K.Kelner
37.Klooster, Marta                           klaver                         s/õ       E.Gill
38.Kallaste, Miia                             klaver                         s/õ       J.Ilves
39.Tederov, Pärtel                          klaver                         s/õ       J.Ilves
40.Korbe, Keili                                 klaver                         s/õ       J.Ilves
41.Otsus, Oskar                              sünt.                          s/õ       M.Tokko
42.Shikiryavy, Aleksandr              sünt.                          s/õ       M.Tokko

Kandidaadid:

1.Paalvelt, Adele
2.Opikov, Raul
3.Sommerman, Lisandra
4.Kivi, Kervin
5.Müür, Adeele
6.Joonasing, Aleks Oskar

Täiskasvanuõpe:

1.Tamm, Heidi
2.Taja, Martin