LENNUD

Alt, Ille – teater
Ernes, Liisi – viiul
Henk, Martin – löökpillid
Kaasik, Martin – löökpillid
Kabel, Anne – teater
Kabel, Mari – kitarr
Kalamees, Helen – viiul
Kroon, Hedi – akordion
Kulbok, Kai – akordion
Noor, Ursula – teater
Peikel, Maris – viiul
Pennaste, Liis – teater
Pets, Pille – klaver
Pitkänen, Liis – saksofon
Raidla, Kristi – klaver
Raidla, Ott – klaver
Rebane, Reili – koor
Sorokina, Natalja – klaver
Zemtśuzina, Vivian – teater
Vaino, Egert – trompet
Virroja, Gert – klaver
Vuus, Kristel – klaver

Fjodorov, Katrin – klaver
Freivald, Diana – flööt
Jõgisoo, Raili – klaver
Jämsa, Maarja – klaver
Kopli, Hanna – flööt
Kull, Gerli – viiul
Kuslap, Riin – viiul
Kübarsepp, Anti – trompet
Neljas, Kristina – kitarr
Nöör, Triin – akordion
Peikel, Priit – klarnet
Reinaru, Daniel – löökpillid
Siht, Silva – klaver
Sukles, Liisi – klaver
Teller, Agne – flööt
Teller, Vivia – viiul
Tiisler, Tanel – klaver
Toompuu, Liisa – flööt
Tśekada, Alisia – klaver
Viita, Hedi – klaver
Õunapuu, Riina – flööt

Bojarskih, Julia – klaver
Danilenko, Anja – klaver
Esop, Annika – klaver
Grišina, Julia – klaver
Hamburg, Anti – tromboon
Huul, Ardo – trompet
Ivanova, Alisa – klaver
Jurtom, Jaak – klaver
Jäämees, Katrika – teater
Karm, Siiri – viiul
Kivi, Velli – teater
Kulm, Helena – klaver
Laug,Kristel – klaver
Lipsik, Triin – klaver
Miilberg, Anni – klaver
Naison, Jelena – klaver
Orro, Hildegard – koor
Paas, Aivo – löökpillid
Piper, Kristi – klaver
Prokopets, Marina – klaver
Põld, Mari-Liis – klaver
Põld, Maris – klaver
Päeske, Liisa – klaver
Raamat, Liis – viiul
Raid, Evelin – klaver
Rannus, Anti – klaver
Schönberg, Kätlin – koor
Sein, Kärt – klaver
Seppel, Mari – klaver
Speko, Irina – klaver
Stimmer, Taivo – tromboon
Teller, Katrin – koor
Teller, Kerttu – akordion
Tõldsepp, Siret – teater
Ungert, Mari-Liis – klaver
Urke, Alar – löökpillid
Vardja, Kaspar – klaver

Bandolja, Olga – klaver
Erit, Sander – klaver
Gontśarova, Aleksandra – klaver
Hallik, Mari – Liis – klaver
Jostman, Getter – klaver
Kaasik, Katrin – viiul
Kabel, Kadri – klaver
Kallas, Jaanika – klaver
Loss, Mari – viiul
Loss, Teele – koor
Mander, Birgit – klaver
Nesterova, Regina – klaver
Serg, Mirjam – saksofon
Silberk, Ruth – flööt
Zamatajeva, Julia – klaver
Zell, Maria – akordion
Zolotova, Nadeźda – klaver
Voronjuk, Olesja – klaver

Allik, Kaspar – akordion
Ernes, Liisi – tšello
Harak, Tiina – viiul
Hein, Maarja – klaver
Hinno, Arli – klaver
Häggblom, Everin – teater
Ilves, Kadri – viiul
Jets, Kairi – teater
Jets, Katrin – teater
Järve, Kaur – klaver
Kaja, Kadi – klaver
Kivi, Helica – saksofon
Kopli, Eva – kitarr
Kuslap, Riin – kitarr
Maar, Merilin – koor
Matvei, Marika – teater
Paalberg, Ave – löökpillid
Paavo, Katre – teater
Pääsuke, Siim – kitarr
Raja, Annike – teater
Reimal, Triin – saksofon
Sepp, Sille – viiul
Siht, Sigrid – klaver
Sukles, Maarja – klaver
Suurküla, Silva – klaver
Truu, Anniki – viiul

Demidova, Arina – klaver
Eisenchmidt, Kadri – viiul
Kallasvee, Laura – flööt
Kask, Kaidi – flööt
Kikerpill, Agne – klaver
Kopli, Sarah – viiul
Kõrvits, Marielle – klaver
Lillep, Sigrid – klaver
Luhter, Kadri – flööt
Mitt, Marion – klaver
Sagor, Reimo – trompet
Saukas, Silvia – klaver
Silm, Hendrik – klaver
Takjas, Teele – viiul

Ehanurm, Madis – kitarr
Huul, Maria – klaver
Juhanson, Anni – teater
Jupits, Andreas – akordion
Kask, Kaia – viiul
Kelemith, Kadri – viiul
Kirjušetškina, Maria – klaver
Kirs, Kirsti – klaver
Kurg, Liis – klaver
Lassuta, Katarina – klaver
Lepmets, Hanna-Stiina – klaver
Luhter, Riho – klarnet
Merilo, Mari – flööt
Mäemurd, Elke – teater
Paulus, Silja – teater
Päeske, Krete – klaver
Raudsepp, Ragle – viiul
Rehkli, Kadri – klaver
Riiel, Raul – viiul
Saar, Maris – teater
Saviir, Mari – viiul
Schvede, Janari – teater
Semerik, Ruth – flööt
Soomre, Anneli – teater
Šilo, Anastasija – klarnet
Toompuu, Madis – akordion

Gorbušin, Dmitri – corno
Harak, Terje – viiul
Kaabel, Kaspar – flööt
Kari, Piret – viiul
Kisant, Kaarel – klaver
Koppa, Liina – koor
Laasen, Hanna – klaver
Lepp, Jaanika – klaver
Priimägi, Jaanika – klaver
Raudseping, Annemari – klaver
Reinaru, Samuel-Markus – kitarr
Skorikova, Anastasia – klaver
Zamatajeva, Ksenja – klaver
Zamatajeva, Maia – kitarr
Tedremaa, Mihkel – tromboon
Urgas, Silvia – klaver

Anderson, Sten – süntesaator
Grauberg, Jonas – süntesaator
Judanov, Martin – süntesaator
Kaldas, Kristjan – süntesaator
Kanarbik, Madli – flööt
Kaustel, Kert – klaver
Koemets, Liisa – viiul
Laasen, Helina – viiul
Laidroo, Merit – viiul
Laidroo, Oliver – akordion
Medkova, Aleksandra – klaver
Priimägi, Kertu – klaver
Raudkivi, Markus – kitarr
Sims, Helen – flööt
Sims, Mihkel – trompet
Tammesalu, Kristel – viiul
Viibur, Oliver – saksofon
Viigand, Merje – klaver
Kallas, Annika – klaver
Hamburg, Ailen – corno
Palmiste, Greete – corno
Laurand, Ann – teater
Pulst, Kati – teater
Raudsepp, Ragle – teater
Samberk, Eveliis – teater
Siitsman, Mirjam – teater
Illik, Maarja – teater
Oolup, Rivo – teater
Soots, Elina – teater

Aasanurm, Karmen – akordion
Antikainen, Anita – klarnet
Astok, Steve – süntesaator
Boyarskikh, Irina – klaver
Bragin, Leonid – klaver
Hiie, Maria-Heleen – viiul
Kaar, Greete – saksofon
Koel, Aleksandra – flööt
Koik, Ott – akordion
Kopli, Rebeka – viiul
Koplimaa, Jaana – klaver
Lao, Hanna-Liis – flööt
Lember, Ann – viiul
Lepp, Rauno – süntesaator
Malmi, Merli-Egerin – koor
Maripuu, Kaia – klaver
Pant, Oliver – flööt
Peterson, Kristiina – flööt
Tamberg, Ingrid – klaver
Toomingas, Talvi – koor
Tśarnetski, Sandra – klaver
Vare, Ats – saksofon
Väli, Laura – klaver

Aavik, Aron Marten – teater
Illik, Karl-Erik – teater
Kungla, Kärolis – teater
Kurst, Eili – teater
Lepmets, Joanna Martiina – teater
Naudi, Kristina – teater
Raie, Anda – teater
Rivis, Kenneth – teater
Alp, Alar – kitarr
Hints, Jarmo – Hendrik – akordion
Jõgisaar, Kärt – klaver
Kibar, Kelli – klaver
Kiisküla, Kaidi – viiul
Laas, Elina – saksofon
Lõhmus, Tiina – klaver
Müürisepp, Johanna-Liisa – kitarr
Ojamäe, Kertu – klaver
Olesk, Brita – klaver
Pruus, Pille-Riin – koor
Rahuvarm, Anni – viiul
Raudseping, Annagreta – klaver
Riiel, Raivo – viiul
Sein, Hanna – viiul
Stamberg, Piia – klaver
Suurküla, Ketelin – viiul
Tammeniit, Tiit – klaver
Tedremaa, Kristjan – trompet
Tänna, Hanna-Liisa – koor
Õunapuu, Triin – klarnet

Eilpuu, Daisy – saksofon
Grauberg, Grete – klaver
Hammelberg, Anett – klaver
Hints, Jürgen – Heinrich – akordion
Jürise, Siim – süntesaator
Kalk, Anna Regina – kitarr
Kisant, Merili – viiul
Konks, Merili – kitarr
Kuimet, Eleri-Kristel – klaver
Kuuskman, Gerlin – koor
Kängsepp, Evelin – saksofon
Mihk, Kaarel – süntesaator.
Nelke, Jete – kitarr
Orul, Kertu – klaver
Treial, Jaanika – klaver
Uusen, Rika-Johanna – süntesaator
Vaske, Laura – klaver
Velberg, Diana – klaver
Vinkelberg, Anna – viiul

Gjardman, Regina – koor
Indrekans, Elis – koor
Kaskla, Raili – klaver
Kikut, Geerit – viiul
Koel, Kaarel – süntesaator
Koplimaa, Gerda – koor
Lillemaa, Ander – akordion
Lumiste, Karina – viiul
Madi, Egle – saksofon
Mutso, Mattias – löökpillid
Pruus, Hele-Liis – koor
Sool, Britta – flööt
Zibo, Henri – akordion
Teller, Kristiinia – klaver
Vare, Aap – klarnet
Vitko, Aleksandra – klaver
Võrklaev, Maria – viiul
Õun, Johanna – koor
Koel, Aleksandra – teater
Lember, Ann – teater
Arpiainen, Kristel – teater
Madi, Egle – teater
Roosi, Maarika – teater

Cohen, Jennifer Marisse – klaver
Fofilov, Ekisabeth – klaver
Gluškova, Diana – klaver
Judanov, Marek – süntesaator
Jõgisaar, Grete – klaver
Kaljula, Kadrian – klaver
Khalilova, Dinara – klaver
Lisler,. Kristiina – klaver
Käsk, Birgita – klaver
Käärd, Priit – klaver
Leja, Andre – kitarr
Lillep, Oliivia – klaver
Lõuna, Anna Elisabeth – viiul
Marleen, Iris – viiul
Ojamäe, Susanna – flööt
Ollema, Astrid – klaver
Pikkaro, Silja – flööt
Schmidt, Jaana – klaver
Toffer, Rahel Elisabeth – klaver
Valgenberg, Ketlin – klaver
Viherpuu, Kärt – viiul

Andres, Gandalf – kitarr
Huul, Karoliina – flööt
Karu, Martin – kitarr
Krikk, Ghetre Cahra – klaver
Lazarev, Laura – klaver
Lember, Helen – klaver
Lember, Markus – akordion
Liiv, Johanna – klaver
Loost, Sigrid – klaver
Naudre, Karmel – klaver
Tomingas, Piia – flööt
Ulla, Lisette – pärimusmuusika
Valgenberg, Raido – klaver
Pähn, Gritten – löökpillid
Jürise, Siim – teater
Kibar, Kelli – teater
Laidre, Annaliis – teater
Malmi,Merli-Egerin – teater
Rosenberg, Jan – teater
Sims, Kristel – teater

Aksli, Elis – pärimusmuusika
Kurg, Hanna – klaver
Kändla, Iris – viiul
Ling, Liisa – klaver
Lubi, Brita – viiul
Maass, Merilin – klaver
Nau, Ketter-Helery – viiul
Pärnpuu, Andres – kitarr
Raudsepp, Ellinor – pärimusmuusika
Rintamäki, Jarita Maaria – klaver
Rohilaid, Laura – klaver
Õun, Johanna – viiul

Alasi, Eva-Marie – t/õ – klaver – õp. J.Ilves
Lao, Mattias – vabaõpe – kitarr – õp. A.Kõrgesaar
Lillemäe, Nele – viiul – õp. I.Arro
Lunev, Anette – vabaõpe – kitarr – õp. A.Kõrgesaar
Mägi, Laura – flööt – õp. S.Maksimov
Põlluste, Grete – vabaõpe – trompet – õp. A.Õunapuu
Sarapuu, Kariina – klaver – õp. B.Smagol
Silmer, Hanna – pärimusmuusika – õp. V.Marleen
Soidla, Cärolyn – t/õ – klaver – õp. M.kuus
Treiman, Eleri-Sirje – viiul – õp. T.Kopli
Triebstock, Annabel – viiul – õp. T.Kopli
Vikman, Minna-Liisa – t/õ – klaver – õp. B.Smagol
Õun, Anna Maria – flööt – õp. H.Saar
Õunap, Ketlin – vabaõpe – pärimusmuusika – õp. V.Marleen
Kurst, Elerin – teater – M.Sillaste
Meriloo, Mai Britt – teater – M.Sillaste
Muld, Mattias – teater – M.Sillaste
Märtin, Elika – teater – M.Sillaste

Markus Randma – (klaver, õp Jüri Ilves)
Katarina Sits – (klaver, õp Mart Kuus)
Sander Jõkk – (akordion, õp Sirje Roogla)
Kirke Treiberk – (klaver, õp Jüri Ilves)
Maian Tohver – (klaver, õp Bogdana Smagol)
Robin Ulla – (trompet, õp Jaak Karlis, k/m Bogdana
Smagol)
Viktor Romanov – (trompet, õp Stanislav Maksimov)
Erko Puskar – (akordion, õp Sirje Roogla)
Ketrin Puskar – (klaver, õp Jüri Ilves)
Maria Allkivi – (klaver, õp Kadri Kelner)
Jonathan Erwin Cohen – (klarnet, õp Aarne Õunapuu)
Hanna Tammo – (viiul, õp Taimi Kopli)
Merel Keldrima – (viiul, õp Taimi Kopli)
Eric Matias Hein – (kitarr, õp Maarja Tammo)
Anett Voorel – (kitarr, õp Aigar Kõrgesaar)
Fiona Eliis Protas – (pärimusmuusika, õp Viive Marleen)
Eliise Veltri, – (pärimusmuusika, õp Viive Marlen)
Mattias Metsalu – (pärimusmuusika, õp Viive Marleen)

Aru, Carl Marten – IV kurs. – teater – M.Undusk
Kaevats, Laura-Eliise – IV kurs. – teater – M.Undusk
Klippberg, Jasper – IV kurs. – teater – M.Undusk
Kurisman, Kendra – IV kurs. – teater – M.Undusk
Saar, Eva-Lotta – IV kurs. – teater – M.Undusk
Alemaa, Annabel – IV kurs. – teater – M.Undusk
Gemst, Laura Elizabeth – IV kurs. – teater – M.Undusk
Kivi, Hedvig – IV kurs. – teater – M.Undusk
Boldyrev, Eduard – vabaõpe – VII kl – klaver – B.Smagol
Ivanova, Ksenija – t/õ v/õ – VII kl – klaver – B.Smagol
Moor, Annabel – vabaõpe – VII kl – pärimusmuusika – V.Marleen
Nöör, Linda Maria – VII kl – viiul – I.Arro
Pihlak, Marie – vabaõpe – VII kl – viiul – T.Kopli
Pihlakas, Elise – VII kl – klaver – B.Smagol
Ploom, Agne Andra – VII kl – flööt – S.Maksimov
Sillat, Liisi – VII kl – viiul – I.Arro
Tamberg, Madis-Julius – VII kl – kitarr – A.Kõrgesaar
Tamm, Elis – VII kl – klaver – L.Semerik
Tammes, Marsella – vabaõpe – VII kl – klaver – A.Kase

Arlethe Annus – (kitarr, õp. A. Kõrgesaar)
Nete Nõlvak – (klaver, õp. T-H. Kaukes)
Victoria Požidajeva – (flööt, õp. S. Maksimov)
Eliise Siimson – (pärimusmuusika/plokkflööt, õp. V. Marleen)
Elisabeth Sild – (klaver, õp. J. Ilves)
Elise Tilk – (klaver, õp. M. Kuus)
Hendrik Veltri – (kitarr, õp. A. Kõrgesaar)
Anni Hipp Visla – (flööt, õp. H. Saar)

Klaver:
Markus Rafael Kalda (õpetaja Mart Kuus)
Kaarel Villem Vennola (õpetaja Mart Kuus)
Ilja Romanov (õpetaja Bogdana Smagol)
Sofia Ṧikirjavaja (õpetaja Bogdana Smagol)
Urmeli Valgre (õpetaja Jüri Ilves)

Viiul:
Riin Jürise (õpetaja Ingrid Arro)

Flööt:
Emma Kathrina Hein (õpetaja Helen Saar)

Pärimusmuusika:
Mona Pihlakas (õpetajad Enrik Visla ja Viive Marleen)
Ada Lovise Silmpärg (õpetaja Viive Marleen)