7.märtsil 2020.a Kiili Kunstide Koolis toimunud Loode-Eesti regiooni akordioniõpilaste konkursilesindasid Haapsalu Muusikakooli 4 õpilast.Kõik meie poisid saavutasid auhinnalised III kohad erinevates vanuserühmades ja pääsesid edasi finaalvooru”Parim noor instrumentalist 2020″ , mis pidi toimuma Keila Muusikakoolis 14. märtsil..III vanuserühmas (13-14 aastased)  mängis VI klassi õpilane  Laas-Joonas Saul, kes teenis 20,83 punkti 25-stII   vanuserühmas (11-12 aastased) osales    IV klassi õpilane Martin  Märdimäe  20,5 punktigaEsimeses, suurima osavotjate arvuga 9-10 aastaste rühmas esinesid II klassi õpilane Kauri Varbola (20,83 punkti)ia III klassi õpilane Rasmus Kuhi-Thalfeldt (21.43 punkti),kes sai lisaks diplomile ka tunnustuse  lüürilise pala parima esituse eest.Vabariiklikku vooru ei toimunud seoses kõrgendatud viiruseohuga.

Rubriigid: Määratlemata. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.