Loode-Eesti akordioniõpilaste konkurss

7.märtsil 2020.a Kiili Kunstide Koolis toimunud Loode-Eesti regiooni akordioniõpilaste konkursil esindasid Haapsalu Muusikakooli 4 õpilast.

Kõik meie poisid saavutasid auhinnalised III kohad erinevates vanuserühmades ja pääsesid edasi finaalvooru “Parim noor instrumentalist 2020”, mis pidi toimuma Keila Muusikakoolis 14. märtsil.

III-vanuserühmas (13-14 aastased)  mängis VI klassi õpilane  Laas-Joonas Saul, kes teenis 20.83 punkti 25-st.
II-vanuserühmas (11-12 aastased) osales IV klassi õpilane Martin  Märdimäe  20.5 punktiga.
Esimeses, suurima osavõtjate arvuga 9-10 aastaste rühmas esinesid II klassi õpilane Kauri Varbola (20.83 punkti) ja III klassi õpilane Rasmus Kuhi-Thalfeldt (21.43 punkti), kes sai lisaks diplomile ka tunnustuse  lüürilise pala parima esituse eest.

Vabariiklikku vooru ei toimunud seoses kõrgendatud viiruseohuga.