Haapsalu C. Kreegi nim Haapsalu muusikakooli õpilased olid XVI üleriigilisel võistumängimisel edukad

Sel aastal osalesid läänlased võistumängimisel 15. korda, esindatud olid nii Haapsalu kui ka Risti filiaali õpilased õpetajate Kail Visla, Enrik Visla ja Viive Marleeni juhendamisel. Sel kevadel seati sammud Viljandi poole suisa 13 õpilasega. Võistlustulle astusid Rimo Reimann ja Kerttu Merilo (väikekanneldel); Jakob Visla, Georg Kruuspan, Rasmus Maasikas ja Uku Suislep (karmoškadel); Oliver Merilo, Andi Henn Visla ja Samuel Sert (eesti lõõtsal); Kristina Vilta, Taiga Susi Ilomeel Kuuskman, Doris Tammik ja Karola Puskar (avatud klass kategoorias – plokkflöötidel) ning Uku Suislep ja Andi Henn Visla ka omaloomingu kategoorias.

Meeleoluka päeva lõppedes tunnustati parimaid mängijaid auhindade ja eripreemiatega.

Karmoškade kategoorias eripreemia kaasahaarava ja tantsulise esituse eest: Uku Suislep (C. Kreegi nim Haapsalu muusikakool – õp. Viive Marleen);

Lõõtsad II laureaat: Oliver Merilo (C. Kreegi nim. Haapsalu muusikakool – õp. Enrik Visla);

Avatud klass I laureaat: Kristina Vilta (C. Kreegi nim. Haapsalu muusikakool – õp. Viive Marleen);
Avatud klass II laureaat: Taiga Susi Ilomeel Kuuskman (C. Kreegi nim. Haapsalu muusikakool – õp. Kail Visla);
Avatud klass III laureaat: Doris Tammik (C. Kreegi nim. Haapsalu muusikakool – õp. Kail Visla);

Omalooming III laureaat: Andi Henn Visla (C. Kreegi nim. Haapsalu muusikakool lõpetatud (viiuliga), lõõtsal iseõppija isa Enrik Visla juhendamisel);

Viru Folk eripreemia NOOR TALENT 2024: Andi Henn Visla ja Uku Suislep (kutse esinema Viru folgile)