14. mail toimus pärimusmuusika osakonna Haapsalu ja Risti õpilaste ühine kevadkontsert.
Esinesid kandle, plokkflöödi, torupilli ja lõõtsipilli õppijad, kelle õpetajad  on Kail ja Enrik Visla ning Viive Marleen. 🎼🎶🪉🪗