Pärimusmuusikute XIII Üleriigilise E-võistumängimise tulemused

Pärimusmuusikute XIII Üleriigilisel E-võistumängimisel saavutas Haapsalu Muusikakooli õpilane Kata Karlis avatud klassi III tasemerùhmas parima mängija tiitliMarjette Andrea Tederovile anti eriauhind, milleks on osavõtt Eesti Laste ETNO 2021 laagrist noortele pärimusmuusikutele. 

Meie kooli õpilastest osalesid veel e-võistumängimisel: 
Oliver Merilo – lõõts, karmoška 
Kertu Mintel – torupill
Remi Reimann – kannel

Palju õnne! Tänud kõigile osavõtjatele ning õpetajatele Viive Marleenile ja Enrik Vislale!

Vaata siit Kata Karlise ning Marjette Andrea Tederovi esitusi.

Loode-Eesti akordioniõpilaste konkurss

7.märtsil 2020.a Kiili Kunstide Koolis toimunud Loode-Eesti regiooni akordioniõpilaste konkursil esindasid Haapsalu Muusikakooli 4 õpilast.

Kõik meie poisid saavutasid auhinnalised III kohad erinevates vanuserühmades ja pääsesid edasi finaalvooru “Parim noor instrumentalist 2020”, mis pidi toimuma Keila Muusikakoolis 14. märtsil.

III-vanuserühmas (13-14 aastased)  mängis VI klassi õpilane  Laas-Joonas Saul, kes teenis 20.83 punkti 25-st.
II-vanuserühmas (11-12 aastased) osales IV klassi õpilane Martin  Märdimäe  20.5 punktiga.
Esimeses, suurima osavõtjate arvuga 9-10 aastaste rühmas esinesid II klassi õpilane Kauri Varbola (20.83 punkti) ja III klassi õpilane Rasmus Kuhi-Thalfeldt (21.43 punkti), kes sai lisaks diplomile ka tunnustuse  lüürilise pala parima esituse eest.

Vabariiklikku vooru ei toimunud seoses kõrgendatud viiruseohuga.

Puhkpilliorkester Livonia pillilaager

21-23.02.2020 toimus Puhkpilliorkester Livonia pillilaager Lihulas.

Meilt osalesid: Isabelle Kajak, Arabella Lillepuu, Sanna Veltmann, Aveli Reisner, Kadri Jõgisaar, Annabel Kaasik, Lotte-Liis Tokko ja õpetajad Jaak Vasar, Aarne Õunapuu ja Helen Saar.

Kokku osales ligi 130 puhkpillimängijat eri paigust.

Hiiumaa Klaveripäev

11.novembril osales meie klaveriosakond juba neljandat aastat järjest Hiiumaal Käinas korraldataval Klaveripäeval.

Seekord oli kohale tulnud õpilasi-õpetajaid Kärdlast, Käinast, Orissaarest, Arukülast, Sakust, Jõelähtmest, Märjamaalt ja Haapsalust.

Meilt osalesid:

  • õp. Bogdana Smagoli õpilased Ilja Romanov, Sofia Šikirjavaja ja Alexia Klis,
  • õp. Jüri Ilvese õpilased Annabel Viktoria Siil ja Pärtel Tederov,
  • õp. Žanna Andreevskaya õpilane Ariina Kuldmeri.