Viimaste konkurss-festivalide ning võistumängimiste tulemused!

Viimase kuu aja jooksul on edukalt astunud üles mitmed Haapsalu muusikakooli õpilased erinevatel konkurss-festivalidel ja võistumängimistel:

Rannalõõts 2021 võistumängimise karmoškade võitjaks osutus Morten Pirk. Oliver Merilo pälvis samal võistumängimisel Heino Tartese eripreemia. Palju õnne õpilastele ja õpetaja Enrik Vislale.

39. Pärnu Akordionimuusika Festivalil saavutas A 2 kategoorias II koha Rasmus Kuhi-Thalfeldt. Konkursil oli osalejaid nii Eestist, Lätist kui Leedust. Palju õnne Rasmusele ja tema õpetaja Sirje Rooglale.

Loode-Eesti regiooni muusikakoolide ansamblite festivalil sai tunnustuse meie kooli klaveriansambel silmapaistva esinemise eest. Palju õnne Liisa Väli , Ariina Kuldmeri , Saskia Laanemaa ja õpetajad Bogdana Smagol ja Zhanna Andreevskaya!

Loode-Eesti regiooni muusikakoolide ansamblite festivalil sai tunnustuse ka meie kooli pärimusmuusikute ansambel silmapaistva esinemise eest. Palju õnne Kata Karlis, Marjette Andrea Tederov, Kertu Mintel ja Karola Puskar ning õpetaja Viive Marleen.