XV üleriigiline võistumängimine

Tänasel kevadisel päeval toimus Pärimusmuusika aidas XV üleriigiline võistumängimine.
C. Kreegi nim. Haapsalu muusikakooli pärimusmuusika osakonna ja Risti filiaali õpilased ja õpetajad astusid samuti võistlustulle: Jakob Visla (lõõtsalised I), Taiga Susi Ilomeel Kuuskman (koondgrupp I) Carolin Rebane (kandled I), Doris Tammik (koondgrupp II), Oliver Merilo (koondgrupp II), Karola Puskar (koondgrupp III) ja Diana Annabel Ratas koondgrupp III.
Žûrii koosseisus Jaanus Põlder, Aime Reier, Merike Paberits, Henrik Hinrikus, Krista Taim, Eeva Talsi ja Andres Teppo tunnustas:
Taiga Susi Ilomeel Kuuskman – parim mängija koondgrupp I (õp Kail Visla)
Jakob Visla – eripreemia Muhe lootustandev noor talent (õp Kail Visla)
Carolin Rebane – eripreemia Meeldejääv esitus (õp Viive Marleen)
Suured tänud kõigile tublidele võistlejatele ja nende juhendajatele Kail Visla, Enrik Visla, Viive Marleen ning suurepärasele bussijuht-fotograafile Margus Tokkole! 🎼🎶❤️