XXII Eesti noorte tšellistide festival

11.märtsil toimus Keila muusikakoolis XXII Eesti noorte tšellistide festival. Selle algataja oli H.Elleri nim Tartu muusikakooli kauaaegne tšelloõpetaja Reet Mets.

Festivali eesmärk pole kedagi reastada vaid anda esinemisvõimalust, propageerida tšellot ja luua võimalusi noortel üksteiselt õppida.

20 aastat toimus festival Elleri koolis, kuid nii eelmise kui selle aasta festivali toimumispaigaks oli Keila muusikakool. Osalejaid oli üle Eesti erinevatest muusikakoolidest alates 1.klassist kuni 12.klassini ning lisaks ka kursused ( H.Elleri nim Tartu muusikakool).

Haapsalu Muusikakoolist oli osalejaid 3 –
Erika Eichenbaum ( 3.klass), Maria Bratuhhina ja Kaur Nellis ( 5.klass) õpetaja Ingrid Arro klassist. Kontsertmeister Zhanna Andreevskaya.